Okres

Strakonice

DUDÁK CUP-turnaj v minihokeji

10. ročník turnaje v minihokeji

Turnaj v minihokeji, kde se hrají dvě utkání zároveň v útočných třetinách hřiště. Hra probíhá 3 na 3 plus brankáři. Rychlý bezkontaktní hokej s velkým množstvím šancí. Utkání řídí rozhodčí, ale buly se vhazuje jen na začátku každé části. Jinak se utkání přerušuje jen rozehráním za vlastní bránou. Hraje se 2x10minut hrubého času.

Účast přislíbil Alexander Salák, který se tak “vrátí” z hokejového důchodu. Za Zraněné Legendy by měl nastoupit úspěšný hokejový trenér David Vinš. Václav Samek se vrátí na strakonický led v dresu Atomáků, společně s nestárnoucím strakonickým brankářem Františkem Burdou. Obvyklými oporami dalších celků budou hráči HC Strakonice. Např. Jakub Myslivec, David Kovář, Marek Hrubý, Patrik Šebesta, Ondřej Dlouhý a další.