778 498 398 info@jck.cuscz.cz

Kalendář akcí

akcí v roce 2020

akcí v roce 2021

akcí v kalendáři

organizátorů akcí

2020

2021

2022
Leden
PO
ÚT
ST
ČT
SO
NE
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
Únor
PO
ÚT
ST
ČT
SO
NE
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
Březen
PO
ÚT
ST
ČT
SO
NE
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
Duben
Květen
PO
ÚT
ST
ČT
SO
NE
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
Červen
PO
ÚT
ST
ČT
SO
NE
Červenec
Srpen
Září
Říjen
PO
ÚT
ST
ČT
SO
NE
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
Listopad
PO
ÚT
ST
ČT
SO
NE
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
Prosinec
PO
ÚT
ST
ČT
SO
NE
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
Pátek Leden 1
Úterý Leden 5
Středa Leden 20
Sobota Leden 23
Čtvrtek Leden 28
Pátek Leden 29
14:00 - 18:00 Chess Lady
Sobota Leden 30
Neděle Leden 31
Pondělí Únor 1
Úterý Únor 2
Středa Únor 3
Čtvrtek Únor 4
17:00 - 20:00 Night Orienteering Tour
Pátek Únor 5
Sobota Únor 6
Neděle Únor 7
Pondělí Únor 8
Úterý Únor 9
Středa Únor 10
Čtvrtek Únor 11
Pátek Únor 12
Sobota Únor 13
8:00 - 20:00 Lipno Ice Marathon
9:00 - 16:00 Kramolínský obřák
Neděle Únor 14
9:00 - 16:00 Kramolínský obřák
9:00 - 16:00 Valentýnská pusa
Pondělí Únor 15
Úterý Únor 16
10:00 - 18:00 Stašská 15
Středa Únor 17
Čtvrtek Únor 18
Pátek Únor 19
Sobota Únor 20
Neděle Únor 21
Čtvrtek Únor 25
17:00 - 20:00 Night Orienteering Tour
Sobota Únor 27
Neděle Únor 28
Středa Březen 3
8:00 - 16:00 Frymburská stopa
Čtvrtek Březen 4
Pátek Březen 5
Sobota Březen 6
8:00 - 18:00 Lipenský mistr 2021
Neděle Březen 7
8:00 - 18:00 Lipenský mistr 2021
Středa Březen 10
Čtvrtek Březen 11
Pátek Březen 12
Sobota Březen 13
8:00 - 13:00 Zadovská 30
Neděle Březen 14
8:00 - 13:00 Zadovská 30
Sobota Březen 20
8:00 - 18:00 Najdi ztracenou sílu
Pátek Březen 26
Sobota Březen 27
9:15 - 19:00 Dudák Cup
10:00 - 18:00 Odemykání Lužnice
Úterý Březen 30
Středa Březen 31
Čtvrtek Duben 1
Pátek Duben 2
Sobota Duben 3
8:00 - 18:00 Walchi Cup XVIII.
Neděle Duben 4
Pondělí Duben 5
Úterý Duben 6
Středa Duben 7
9:00 - 12:00 Nordic walking
Čtvrtek Duben 8
Pátek Duben 9
Sobota Duben 10
8:00 - 18:00 Run Tour 2021
Neděle Duben 11
Pondělí Duben 12
Úterý Duben 13
Středa Duben 14
Čtvrtek Duben 15
Pátek Duben 16
Sobota Duben 17
Neděle Duben 18
Pondělí Duben 19
Úterý Duben 20
Středa Duben 21
Čtvrtek Duben 22
Pátek Duben 23
Sobota Duben 24
8:00 - 16:30 Xterra HusMuž
8:00 - 16:00 Pivoňův běh
10:00 - 14:00 Běh na Kleť
Neděle Duben 25
Pondělí Duben 26
Úterý Duben 27
Středa Duben 28
14:00 - 18:30 Nádražácká duha 2021
Čtvrtek Duben 29
Pátek Duben 30
Sobota Květen 1
7:00 - 16:00 HIMALÁJSKÝ TYGR 2021
9:00 - 12:00 OB Štafety Tábor
11:00 - 13:00 Baťův běh
Neděle Květen 2
13:00 - 18:00 11. Atletická neděle
Čtvrtek Květen 6
Sobota Květen 8
9:00 - 19:00 Svinenské výšlapy
Neděle Květen 9
Středa Květen 12
16:00 - 18:00 Malontská MÍLE
16:40 - 20:00 Písecká hodinovka
Sobota Květen 15
Úterý Květen 18
16:00 - 20:00 Pájův běh Křemží
Středa Květen 19
16:00 - 18:00 Táborský den OB
Čtvrtek Květen 20
Pátek Květen 21
Sobota Květen 22
Neděle Květen 23
Sobota Květen 29
8:00 - 18:00 DRAGON CUP 2021
Neděle Květen 30
8:00 - 18:00 DRAGON CUP 2021
Pátek Červen 4
Sobota Červen 5
8:00 - 18:00 Dračí Svět Třeboň
10:00 - 16:00 Dačická „14“
13:00 - 20:00 Barvám neutečeš
17:00 - 20:00 Běh Českou Kanadou
Pondělí Červen 7
Úterý Červen 8
Středa Červen 9
Pátek Červen 11
10:00 - 18:00 Dance show Strakonice
Sobota Červen 12
8:45 - 22:00 Rudolfovská 5-ka
9:00 - 18:00 Beach pro Bazalku
10:00 - 17:00 Kolem kolem Kaplice
10:00 - 18:00 Dance show Strakonice
Neděle Červen 13
10:00 - 18:00 Dance show Strakonice
Pondělí Červen 14
Úterý Červen 15
Středa Červen 16
Čtvrtek Červen 17
Pátek Červen 18
9:00 - 14:00 XTERRA Czech 2021
Sobota Červen 19
5:00 - 17:00 Celé Lipno 2021
9:00 - 14:00 XTERRA Czech 2021
11:00 - 18:00 Čloblan
Neděle Červen 20
8:00 - 17:00 Bikepark
9:00 - 14:00 XTERRA Czech 2021
10:30 - 17:00 MTB tankodrom OLDŘICHOV
15:00 - 18:00 Hry usměvavých srdcí
Pondělí Červen 21
Úterý Červen 22
Středa Červen 23
9:00 - 18:00 Tábor hraje kuželky
Čtvrtek Červen 24
Pátek Červen 25
19:05 - 19:05 Trek and Down 2021
Sobota Červen 26
8:00 - 18:00 Semice Teqball Open
9:00 - 17:00 Sportovec Podkletí
9:00 - 18:00 Strakonické slalomy
19:05 - 19:05 Trek and Down 2021
Neděle Červen 27
8:00 - 18:00 Sport camp Zadov 2021
Pondělí Červen 28
8:00 - 18:00 Sport camp Zadov 2021
Úterý Červen 29
8:00 - 18:00 Sport camp Zadov 2021
Středa Červen 30
8:00 - 18:00 Sport camp Zadov 2021
Čtvrtek Červenec 1
8:00 - 18:00 Sport camp Zadov 2021
10:00 - 16:00 Kuřidlo online 2021
Pátek Červenec 2
8:00 - 18:00 Sport camp Zadov 2021
10:00 - 16:00 Kuřidlo online 2021
Sobota Červenec 3
8:00 - 18:00 Sport camp Zadov 2021
9:00 - 18:00 Český kros Kunžak
10:00 - 16:00 Kuřidlo online 2021
11:00 - 17:00 Neckyáda 2021
Neděle Červenec 4
10:00 - 16:00 Kuřidlo online 2021
Pondělí Červenec 5
10:00 - 16:00 Kuřidlo online 2021
Úterý Červenec 6
10:00 - 16:00 Kuřidlo online 2021
15:00 - 20:00 Akademie házené
Středa Červenec 7
10:00 - 16:00 Kuřidlo online 2021
Čtvrtek Červenec 8
10:00 - 16:00 Kuřidlo online 2021
Pátek Červenec 9
10:00 - 16:00 Kuřidlo online 2021
Sobota Červenec 10
9:00 - 16:00 Enduro Race Zadov
10:00 - 16:00 Kuřidlo online 2021
Neděle Červenec 11
8:00 - 18:00 Cesta do středu země
9:00 - 16:00 Enduro Race Zadov
10:00 - 16:00 Kuřidlo online 2021
Pondělí Červenec 12
7:30 - 16:00 Atletika hrou
Úterý Červenec 13
7:30 - 16:00 Atletika hrou
Středa Červenec 14
7:30 - 16:00 Atletika hrou
Čtvrtek Červenec 15
7:30 - 16:00 Atletika hrou
Pátek Červenec 16
7:30 - 16:00 Atletika hrou
Sobota Červenec 17