778 498 398 info@jck.cuscz.cz

Kalendář akcí

akcí v roce 2021

akcí v roce 2022

akcí v kalendáři

organizátorů akcí

2021

2022

2023
Leden
PO
ÚT
ST
ČT
SO
NE
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
Únor
PO
ÚT
ST
ČT
SO
NE
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
Březen
PO
ÚT
ST
ČT
SO
NE
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Duben
PO
ÚT
ST
ČT
SO
NE
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8
Květen
PO
ÚT
ST
ČT
SO
NE
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
Červen
Červenec
Srpen
Září
PO
ÚT
ST
ČT
SO
NE
Říjen
PO
ÚT
ST
ČT
SO
NE
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
Listopad
PO
ÚT
ST
ČT
SO
NE
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
Prosinec
PO
ÚT
ST
ČT
SO
NE
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
Sobota Leden 1
Neděle Leden 2
9:30 - 18:00 Vodnický otvírák
Pondělí Leden 3
Čtvrtek Leden 6
9:00 - 13:00 Nordic walking
Pátek Leden 7
Sobota Leden 8
12:30 - 18:00 Tříkrálový běh
Středa Leden 12
16:00 - 17:00 Mladý silák
Čtvrtek Leden 13
15:30 - 18:00 1. obratnostní čtvrtek
Pátek Leden 14
Sobota Leden 15
8:00 - 16:00 Frymburská stopa
9:00 - 15:00 Lednový turnaj deblů
10:00 - 15:00 Běh Milénia
Neděle Leden 16
8:30 - 15:00 Snow Tour
9:00 - 14:00 Vodnická klása
10:00 - 18:00 Turnaje Hexpool
Čtvrtek Leden 20
19:00 - 20:00 Kurz silového tréninku
Sobota Leden 22
Úterý Leden 25
15:00 - 17:00 Týden hokeje Písek
Středa Leden 26
15:30 - 18:00 Týden hokeje Prachatice
16:30 - 18:00 Týden hokeje Milevsko
Čtvrtek Leden 27
16:00 - 18:00 Týden hokeje Strakonice
Pátek Leden 28
10:00 - 20:00 Open MČR ve snowkitingu
Sobota Leden 29
8:30 - 16:00 Rossignol Demo tour
10:00 - 17:00 AirRace Kaplice 2022
10:00 - 20:00 Open MČR ve snowkitingu
Neděle Leden 30
8:30 - 16:00 Rossignol Demo tour
10:00 - 20:00 Open MČR ve snowkitingu
Pondělí Leden 31
17:30 - 18:30 Nábor MMA
Čtvrtek Únor 3
13:00 - 18:00 Běh kolem světa
Pátek Únor 4
9:00 - 16:00 Pololetní lyžovačka
Sobota Únor 5
9:00 - 18:00 Veterán CUP
Neděle Únor 6
9:00 - 18:00 Little Stars
Pondělí Únor 7
Sobota Únor 12
9:00 - 16:00 Kramolínský obřák
10:30 - 18:00 Lipno Ice Marathon
Neděle Únor 13
9:00 - 16:00 Kramolínský obřák
10:00 - 17:00 Valentýnský běh
Pondělí Únor 14
9:00 - 18:00 Pusa na Valentýna
19:00 - 20:00 Valentýnská pusa
Čtvrtek Únor 17
Pátek Únor 18
Sobota Únor 19
Neděle Únor 20
Úterý Únor 22
14:15 - 19:00 Stašská 15
Sobota Únor 26
Neděle Únor 27
Pondělí Únor 28
Úterý Březen 1
Středa Březen 2
Čtvrtek Březen 3
Pátek Březen 4
Sobota Březen 5
8:00 - 18:00 Lipenský mistr
9:00 - 17:00 Den s handicapem
12:00 - 14:00 Covide končíme
Neděle Březen 6
8:00 - 18:00 Lipenský mistr
Středa Březen 9
Sobota Březen 12
8:00 - 13:00 Zadovská 30
Neděle Březen 13
8:00 - 13:00 Zadovská 30
Pondělí Březen 14
Úterý Březen 15
All of the day Běhej celý rok
Středa Březen 16
Čtvrtek Březen 17
Pátek Březen 18
Sobota Březen 19
Neděle Březen 20
10:00 - 16:00 Jarní snb slalom
Pátek Březen 25
Sobota Březen 26
8:00 - 18:00 Odemykání Lužnice
8:00 - 16:00 Velikonoční mítink
9:30 - 16:00 Strakonice Open
Úterý Březen 29
Středa Březen 30
Pátek Duben 1
19:00 - 8:00 Night camp
Sobota Duben 2
9:00 - 19:00 Dudák Cup
10:00 - 18:00 Walchi cup XIX.
12:30 - 18:00 Šnomíbo bowling CUP
19:00 - 8:00 Night camp
Středa Duben 6
8:00 - 12:30 Najdi ztracenou sílu
Čtvrtek Duben 7
Sobota Duben 9
10:00 - 15:00 Běh na Kleť
Čtvrtek Duben 14
Pátek Duben 15
Sobota Duben 16
11:00 - 19:00 Odemykání Vltavy
Neděle Duben 17
8:00 - 20:00 Běh kolem Hluboké
11:00 - 13:00 Jordánský zajíček
Pondělí Duben 18
Úterý Duben 19
Čtvrtek Duben 21
Pátek Duben 22
Sobota Duben 23
8:15 - 16:00 Prkýnkový turnaj
8:45 - 18:00 Pochod Blanským lesem
Neděle Duben 24
8:00 - 15:00 Kájovská časovka
Úterý Duben 26
Pátek Duben 29
16:00 - 19:00 Potkej se s Lollipopz
Sobota Duben 30
8:00 - 20:00 HusMuž
9:45 - 18:00 Jarní Malše
Neděle Květen 1
7:00 - 16:00 Himalájský tygr
10:00 - 15:00 Atletický Jindřicháč
14:00 - 17:00 Osminohý běh
14:00 - 18:00 13. Atletická neděle
Čtvrtek Květen 5
Pátek Květen 6
18:00 - 22:00 Sportovec Milevska 2021
Sobota Květen 7
8:00 - 21:00 Blinduro 500+
8:00 - 20:00 Švejkova padesátka
9:00 - 20:00 Milevský pohárek
9:00 - 19:00 Vitorazská jízda
10:30 - 14:00 Písecká hodinovka
Neděle Květen 8
8:00 - 21:00 Blinduro 500+
12:30 - 18:00 Orelské kolečko
Čtvrtek Květen 12
Pátek Květen 13
Sobota Květen 14
8:00 - 18:00 Pochod sv. Floriána
9:00 - 20:00 7 dní na kole
9:00 - 16:00 Duatlon Tálín
10:00 - 18:00 Běh Mufloní stezkou
Neděle Květen 15
9:30 - 16:00 Písecký kilometr
Úterý Květen 17
Středa Květen 18
Čtvrtek Květen 19
Pátek Květen 20
8:00 - 18:00 Lipno Dragon Boat Race
Sobota Květen 21
8:00 - 18:00 Izomat MTB Cup
8:00 - 18:00 Lipno Dragon Boat Race
8:00 - 16:00 Jarní kolo hry Plamen
8:00 - 18:00 Přes kopec na Hradec
8:45 - 18:00 Rudolfovská 5-ka
9:00 - 18:00 Třeboňská šlapka
9:45 - 13:00 Velenický běh
Neděle Květen 22
8:00 - 18:00 Izomat MTB Cup
8:00 - 18:00 Lipno Dragon Boat Race
Úterý Květen 24
16:00 - 19:00 Otevřené cvičení
Středa Květen 25
16:30 - 19:00 Budějcká pádlojízda
Čtvrtek Květen 26
Pátek Květen 27
18:15 - 10:00 Night camp s VOVOU
Sobota Květen 28
8:00 - 18:00 Dragon Cup
9:00 - 17:00 Pivoňův běh
10:00 - 18:00 Strakonický duatlon
18:15 - 10:00 Night camp s VOVOU
Neděle Květen 29
8:00 - 18:00 Dragon Cup
11:00 - 14:00 Choustník RACE 2022
Pondělí Květen 30
Úterý Květen 31
15:00 - 20:00 Běh o sluneční pohár
Středa Červen 1
15:00 - 19:00 Dětský barevný den
Čtvrtek Červen 2
Pátek Červen 3
10:00 - 16:00 Dačická “14”
19:05 - 19:05 Trek and Down
Sobota Červen 4
8:00 - 18:00 Dračí Svět Třeboň
10:00 - 18:00 Test day- Wake Frymburk
14:00 - 17:00 Děn dětí Hradiště
17:00 - 19:00 DM rodinný běh
Neděle Červen 5
10:00 - 16:00 Den dětí
Pondělí Červen 6
Úterý Červen 7
Středa Červen 8
Čtvrtek Červen 9
Pátek Červen 10
16:00 - 18:00 Dance show Strakonice
Sobota Červen 11
8:30 - 16:00 Ze Srnína do Srnína
9:00 - 18:00 Volejbalová smeč
9:30 - 13:00 Běh na Kohout
10:00 - 18:00 Lipnomaraton
11:00 - 18:00 Čloblan
11:00 - 15:00 Frymburská šlapka
Neděle Červen 12
16:00 - 18:00 Dance show Strakonice
Pondělí Červen 13
Úterý Červen 14
13:00 - 18:00 Malontská míle
Středa Červen 15
13:00 - 18:00 Sportovní den mládeže
Čtvrtek Červen 16
Pátek Červen 17
16:00 - 18:00 MTB Bulls Veekend Písek
Sobota Červen 18
5:00 - 17:00 Celé Lipno
8:00 - 14:00 Krumlovský kapřík
10:00 - 18:00 Memoriál Karla Smetany
10:00 - 17:00 Kolem kolem Kaplice
Neděle Červen 19
Pondělí Červen 20
Úterý Červen 21
15:00 - 17:30 Vodnická brusle Vimperk
Středa Červen 22
16:00 - 20:00 Odpoledne s házenou
Čtvrtek Červen 23
10:00 - 18:00 Tábor hraje kuželky
Pátek Červen 24
18:00 - 22:00 Noc sokoloven
Sobota Červen 25
8:00 - 18:00 Sportovec Pod Kletí
8:15 - 18:00 Malontské mixy
9:30 - 16:30 Hanman
10:00 - 17:00 Gorilla race
10:00 - 23:00 Handball day
10:30 - 18:00 Skiroll Classics
16:00 - 19:00 Discgolfová akademie
Neděle Červen 26
10:30 - 18:00 Skiroll Classics
14:00 - 16:00 Sportovní odpoledne
15:00 - 20:00 Hry usměvavých srdcí
Pondělí Červen 27
8:00 - 16:00 Mizuno T2 běhy
Úterý Červen 28
Středa Červen 29
Čtvrtek Červen 30
13:00 - 16:00 Sporťák na Mrhalu
Pátek Červenec 1
All of the day Enduro Race Zadov
8:00 - 18:00 Rafťáci
13:00 - 16:00 Sporťák na Mrhalu
Sobota Červenec 2
All of the day Enduro Race Zadov
8:30 - 18:00 Triatlon Tálín
9:00 - 18:00 Strakonické slalomy