Kalendář akcí

akcí v roce 2020

akcí v roce 2021

akcí v kalendáři

organizátorů akcí

2019

2020

2021
Leden
PO
ÚT
ST
ČT
SO
NE
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
Únor
PO
ÚT
ST
ČT
SO
NE
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
1
2
3
4
5
6
7
8
Březen
PO
ÚT
ST
ČT
SO
NE
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
Duben
PO
ÚT
ST
ČT
SO
NE
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Květen
PO
ÚT
ST
ČT
SO
NE
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
Červen
PO
ÚT
ST
ČT
SO
NE
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
Červenec
Srpen
Září
Říjen
PO
ÚT
ST
ČT
SO
NE
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
Listopad
PO
ÚT
ST
ČT
SO
NE
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1
2
3
4
5
6
Prosinec
PO
ÚT
ST
ČT
SO
NE
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Středa Leden 1
Sobota Leden 4
Neděle Leden 5
Pondělí Leden 6
8:00 - 18:00 6. FMR Streetball Cup
Úterý Leden 7
Čtvrtek Leden 9
Čtvrtek Leden 16
Sobota Leden 25
Neděle Leden 26
Čtvrtek Leden 30
Pátek Leden 31
9:00 - 14:15 S ČT Sport na vrchol
Sobota Únor 1
9:00 - 18:00 Veterán CUP 2020
9:00 - 14:15 S ČT Sport na vrchol
Neděle Únor 2
9:00 - 14:15 S ČT Sport na vrchol
Pondělí Únor 3
Úterý Únor 4
Středa Únor 5
Čtvrtek Únor 6
Pátek Únor 7
Sobota Únor 8
8:00 - 18:00 Lipno Ice Marathon
Neděle Únor 9
Čtvrtek Únor 13
Pátek Únor 14
8:30 - 17:00 Valentýnská pusa
Sobota Únor 15
8:00 - 15:00 Frymburská stopa
9:00 - 16:00 Kramolínský obřák
Neděle Únor 16
8:00 - 15:00 Frymburská stopa
9:00 - 16:00 Kramolínský obřák
Pátek Únor 21
Sobota Únor 22
17:00 - 19:30 Stezka odvahy
Neděle Únor 23
Čtvrtek Únor 27
Pátek Únor 28
19:30 - 8:00 NIGHT CAMP
Sobota Únor 29
19:30 - 8:00 NIGHT CAMP
Neděle Březen 1
Středa Březen 4
Sobota Březen 7
9:00 - 17:00 Den s handicapem
9:00 - 17:00 Lipenský mistr 2020
10:00 - 19:00 Zimní hry s 211
18:00 - 22:00 Večerní Týnský kros
Neděle Březen 8
9:00 - 17:00 Lipenský mistr 2020
Čtvrtek Březen 12
Sobota Březen 14
12:00 - 18:00 Sněhulákův kufr
Neděle Březen 15
Sobota Březen 21
Neděle Březen 22
14:00 - 17:00 Nebuďme chladní 2020
Sobota Březen 28
Středa Duben 1
Sobota Duben 4
8:00 - 15:00 SUP START 2020
9:00 - 18:00 Walchi Cup XVII.
Neděle Duben 5
8:00 - 15:00 SUP START 2020
Čtvrtek Duben 9
Sobota Duben 11
11:00 - 18:00 Rožnovská laťka
Neděle Duben 12
Pondělí Duben 13
Čtvrtek Duben 16
10:00 - 13:00 Míčové hry v Písku
Pátek Duben 17
Sobota Duben 18
Neděle Duben 19
Středa Duben 22
9:00 - 17:00 Plamen 2020 podzim
Pátek Duben 24
Sobota Duben 25
Středa Duben 29
14:30 - 18:00 Nádražácká duha
Pátek Květen 1
9:00 - 12:00 OB Štafety Tábor
11:00 - 13:00 BAŤŮV BĚH
Čtvrtek Květen 7
Pátek Květen 8
9:00 - 18:00 Triatlon trochu jinak
Sobota Květen 9
Neděle Květen 10
Pondělí Květen 11
Čtvrtek Květen 14
16:00 - 18:00 Malontská MÍLE
Sobota Květen 16
10:00 - 14:00 Běh na Kleť
Úterý Květen 19
Středa Květen 20
11:00 - 16:30 PADDLEBOARD & STŘELBA
Čtvrtek Květen 21
Sobota Květen 23
8:40 - 14:40 Pohádkový les
Neděle Květen 24
Pondělí Květen 25
Středa Květen 27
13:00 - 18:30 PADDLEBOARD & LEZENÍ
Čtvrtek Květen 28
17:00 - 19:00 Maršovský kaňoning
Sobota Květen 30
All of the day Putimský triatlon
20:00 - 23:00 Noční Otava
Neděle Květen 31
Pátek Červen 5
Sobota Červen 6
14:00 - 15:00 Na Kozinu – 4.DL
Neděle Červen 7
Pondělí Červen 8
Úterý Červen 9
Sobota Červen 13
7:00 - 18:00 Swimrun ORLÍK 2020
8:00 - 15:00 RUDOLFOVSKÁ 5-ka
9:00 - 18:00 Beach pro Bazalku
10:00 - 17:00 Kolem kolem Kaplice
10:00 - 18:00 Víkend s jachtingem
Neděle Červen 14
10:00 - 18:00 Víkend s jachtingem
Pondělí Červen 15
Úterý Červen 16
Středa Červen 17
Čtvrtek Červen 18
Pátek Červen 19
19:00 - 22:00 NOC SOKOLOVEN 2020
Sobota Červen 20
5:00 - 17:00 Celé Lipno 2020
17:00 - 20:00 Běh Českou Kanadou
Neděle Červen 21
8:00 - 17:00 Bikepark
10:30 - 17:00 MTB tankodrom OLDŘICHOV
15:00 - 18:00 Hry usměvavých srdcí
Pondělí Červen 22
Pátek Červen 26
16:00 - 18:00 MTB BULLS VEEKEND PÍSEK
Sobota Červen 27
9:30 - 17:00 Sportovec Podkletí
10:00 - 18:00 MEMORIÁL KARLA SMETANY
16:00 - 18:00 MTB BULLS VEEKEND PÍSEK
Neděle Červen 28
13:00 - 18:00 Skalský fotbálek
Pondělí Červen 29
Úterý Červen 30
Středa Červenec 1
Čtvrtek Červenec 2
Pátek Červenec 3
Sobota Červenec 4
8:00 - 18:00 TRIATLON TÁLÍN
9:00 - 18:00 Český kros Kunžak
11:00 - 17:00 Neckyáda 2020
13:00 - 18:00 Trek Enduro Race Zadov
Neděle Červenec 5
12:00 - 16:00 Paddleboardová akademie
13:00 - 18:00 Trek Enduro Race Zadov
Pondělí Červenec 6
Úterý Červenec 7
Středa Červenec 8
Čtvrtek Červenec 9
Pátek Červenec 10
Sobota Červenec 11
13:00 - 18:00 Závod zrezlých šlapek
Neděle Červenec 12
Pondělí Červenec 13
7:30 - 16:00 ATLETIKA HROU
Úterý Červenec 14
7:30 - 16:00 ATLETIKA HROU
Středa Červenec 15
7:30 - 16:00 ATLETIKA HROU
Čtvrtek Červenec 16
7:30 - 16:00 ATLETIKA HROU
Pátek Červenec 17
7:30 - 16:00 ATLETIKA HROU
Sobota Červenec 18
8:00 - 18:00 Modrá stuha Lipna
9:15 - 19:00 Dudák Cup
Neděle Červenec 19
9:15 - 19:00 Dudák Cup
11:00 -