778 498 398 info@jck.cuscz.cz

Stále je možné doplňovat sportovní tréninky pro ukrajinské děti. Na našem webu je formulář, kde si ho může každý klub vyplnit sám, nebo požádat naše okresní sdružení v daném okresu.

Cloudové úložiště, které již využívají některé sportovní svazy, kluby a TJ pro zálohu svých dat je stále zdarma k dispozici. Stačí kontaktovat asistentu KO ČUS, která Vám zařídí potřebné přístupy.

Stále je u nás možnost daňového poradenství pro sdružené subjekty České unie sportu. Zařizuje naše ekonomka KO ČUS, na kterou je možné se obracet.

Veškeré možnosti a administrace dotací mají naše kanceláře, na které se obracejte. Jsou připraveni poskytnou informace a pomoct někdy s nelehkou administrací.

V červnu u nás proběhla 21. valná hromada ČUS. Zahájili jsme halové turnaje Ligy seniorů, které budou na podzim pokračovat a úspěšně proběhly Sportovní hry seniorů Jihočeského kraje v Českých Budějovicích.

 

 

Veškeré informace doplňujeme a naleznete je přehledně na našem webu, také veškeré novinky a aktuality posíláme od května každý měsíc v Newsletteru ČUS.

Pro zájem o jeho zasílání kontaktujte info@jck.cuscz.cz.